DÜĞÜN GİBİ TÜRKİYENİN İLK EVLİLİK HAZIRLIKLARI FUARI 15 KASIMDA ADA GAZİNOSUNDA

Dügün gibi bir davet.  Yüzlerce çift arasından seçilen yeni evli gelin ve damadımız. Duygusal bir nikah töreni ve Gelin & Damadın içeri girişiyle birlikte ilk dansını merakla izleyen davetlilerimiz yani siz nişanlı çiftler.
GelinGeliyor.Com ana sponsorluğunda düzenlenen ve A'dan Z'ye dügün sektörüne hizmet veren firmaların kendilerini tanıtabileceği, ortalama 100 ila 120 çifti ağırladığımız bu organizasyon evlilik hazırlığı yapan çiftlerin katılımıyla daha da renkleniyor. Küçük ve orta ölçekli birçok düğün firmasının katılmakta güçlük çektiği hatta çoğuna katılamadığı bu fuarlara alternatif olarak kurgulanan Düğün Gibi Projesi Türkiye'nin tüm illerinde nişanlı çiftlerini ağırlıyor. Özel seçilmiş ve her kategoride sınırlı sayıda kabul edilen firmalarımız bu düğün gibi gecede gerçek bir düğünde sergiledikleri performansın aynısını ürün ve hizmet olarak davetlilerin beğenisine sunuyor . Katılımcı çiftlerimiz ise aynen bir düğünde olduğu gibi pastanın tadına bakıp canlı orkestra eşliğinde dans ediyor ve kendini gerçek bir düğündeymiş gibi hissediyor. Sürpriz çekilişlerden ve firmalarımızın sunduğu geceye özel indirimlerden yararlanıyor. Gecenin tadını çıkarırken yemeğini yiyor,dansını ediyor Ve gün bittiğinde "Ben de düğünümün aynen böyle olmasını istiyorum'' diyerek geceye veda ediyor.
 Hayatlarının dönüm noktalarını yaşayacak ve dünya evine girerken tüm sevdikleri ile bu mutlu anı paylaşacak olan çiftlerimiz daha önce edinmedikleri bir deneyim olan düğün planlaması için düğün sektörüne hizmet veren, alanlarında profesyonel firmalar ile birebir görüşüp fikir alma ve soru sorma imkanı buluyorlar. Düğün planlaması yapan çiftlerimiz ilham alabilecekleri güvenilir firmalarla tanışıyor ve bu profesyonellerin performanslarını aksiyon halindeyken görme fırsatı elde ediyor.